Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Психологічна допомога

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова виклав у відкритий доступ матеріали програми «Діти і війна». Опубліковані посібники та лекції будуть цікаві, насамперед, психологам, які працюють із дітьми з Донбасу.

Війна на Сході України – величезний виклик для всього суспільства. Вона стала психотравмувальним чинником для мільйонів людей, насамперед дітей, які стали свідками бойових дій. Психологам необхідно знайти способи допомогти цим дітям впоратися з травмою війни. Водночас важливо, щоб обрані методики реалізовувалися якнайшвидше, могли використовуватися у груповій роботі й були науково-обґрунтованими й ефективними. Пропонована програма «Діти і війна» повністю відповідає цим вимогам.

«Програма розроблена на основі доведеного когнітивно-поведінкового підходу терапії посттравматичних розладів у дітей. Вона була реалізована в низці країн, охоплених війною, а проведені клінічні дослідження довели її ефективність. Ця методика швидка у використанні, вона передбачає роботу, як із дітьми, так і з їхніми батьками, які покликані стати джерелом підтримки для своїх чад», – розповідає Дар’я Касьянова, керівник програм і проектів Гуманітарного штабу.

В опублікованих відео Наталя Подоляк, сімейний і дитячий психотерапевт, тренер курсу «Травма війни», розповідає про цілі і структуру програми «Діти і війна». За її словами, «мета програми – показати діткам, що те, що вони переживають після трагічних подій, це нормальна реакція на ненормальні події».

Програма складається з 5 занять із дітьми по 1,5–2 години. Два заняття з батьками також тривають 1,5–2 години й можуть проводитися паралельно з дитячими.

Програма «Діти і війна» була розроблена британськими й норвезькими фахівцями, перекладена й адаптована Львівським інститутом когнітивно-поведінкової терапії. Це другий модуль курсу «Травма війни», який організував і провів Гуманітарний штаб Ріната Ахметова для 250 найкращих психологів України. Цьогоріч для цих психологів будуть проведені додаткові тренінги з метою підвищення кваліфікації.

Завантажити посібник «Діти і війна: навчання техніці зцілення».

Завантажити робочий зошит.

Статистика на 29.05.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2123 днів 22 год. 47 хв. 7 сек.
видано
12 488 525
продуктових наборів
з них
11 597 791
дорослих наборів і
890 734
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00