Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Як платити за світло в зоні АТО. Інформація від ДТЕК

17.08.2014

 

Через рішення Нацбанку України «Про тимчасове зупинення проведення фінансових операцій» № 466 від 6 серпня 2014 року банківські установи в зоні АТО тимчасово не можуть вести свою діяльність. Тому комунальні підприємства можуть отримати оплату за свої послуги поки тільки в безготівковій формі через інтернет. Саме цим засобом платежу користуються багато жителів Донецької області. У такий спосіб вони підтримують комунальників, які щодня відновлюють подавання світла, води, газу в будинках. Гроші зараз дуже потрібні для придбання матеріалів і ремонтного обладнання.

Із 12 серпня оплата за комунальні послуги в низці міст Донецької області проводиться тільки в безготівковій формі за допомогою інтернет-банкінгу. Оплата готівкою через Ощадбанк є тимчасово неможливою в Харцизьку, Авдіївці, Донецьку, Ясинуватій, Шахтарську та Горлівці.

 

Як можна заплатити за електроенергію:

 

1. Якщо ви клієнт ПУМБу, то оплачуйте електроенергію, використовуючи інтернет-банкінг ПУМБ-онлайн (або сервіс iPumb). Для цього на сторінці банку вам треба буде ввести реквізити рахунку РВЕ, у якому ви обслуговуєтеся. На сайті ДТЕК Донецькобленерго ви знайдете всю необхідну для оплати інформацію — номер розрахункового рахунка, МФО банку та ЄДРПОУ отримувача http://www.donetskoblenergo.dn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2660%3Dcomponent)

Обов'язково потрібно вказати П. І. Б. абонента, з яким у РВЕ укладено договір, поштову адресу, а також номер особового рахунку, який завжди вказується в рахунках і квитанціях на оплату електроенергії. Створіть шаблон, і ви зможете щомісяця оплачувати послугу, змінюючи тільки суму.

Аналогічні за змістом послуги інтернет-банкінгу надає низка інших банків, які працюють на території України (системи "Приват 24" та ін.). Зареєструватися на них можна відповідно до правил банку, який обслуговує вашу банківську картку.

 

2. Можете користуватися безпечною системою онлайн-платежів Інтернет-магазин комунальних послуг. Він доступний клієнтам ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля. Система працює на всій території України. Спочатку зареєструйтеся й потім отримуйте персональний доступ до свого особистого віртуального кабінету. Платіть відразу в ньому, використовуючи будь-яку платіжну банківську картку. Через Інтернет-магазин комунальних послуг ви можете оплачувати також за воду й газ.

 

3. Найближчим часом можна буде знову оплачувати електроенергію безпосередньо в Особистому кабінеті на сайті ДТЕК Донецькобленерго, використовуючи будь-яку платіжну банківську картку. Поки Особистий кабінет не працює: співробітники компанії відновлюють сервер, пошкоджений унаслідок влучення снаряда в головний диспетчерський пульт у Горлівці 27 липня. Після відновлення ця інтернет-послуга буде доступна жителям Донецька, Макіївки, Горлівки, Дебальцевого, Єнакієвого, Авдіївки і Ясинуватої, а також у низці міст, котрі не знаходяться в зоні активних бойових дій. Щодо питань реєстрації та роботи особового кабінету ви можете звертатися за телефоном +38 050 473–31–10.

 

4. Крім того, ви або ваші близькі зможуть оплатити електроенергію в будь-якій банківській установі за межами зони АТО. Для цього необхідно знати реквізити рахунку РВЕ, у якому вас обслуговують (цю інформацію ви можете отримати на сайті ДТЕК Донецькобленерго http://www.donetskoblenergo.dn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2660%3Dcomponent). Крім того, для ідентифікації платежу знадобиться вказати П. І. Б. абонента, із яким у РВЕ укладено договір, поштову адресу, а також номер особового рахунку, який завжди вказується в рахунках і квитанціях на оплату електроенергії.

 

Всі комунальні підприємства зараз докладають неймовірних зусиль, щоб забезпечувати кожен будинок у Донецькій області світлом, газом і водою, щоб у будинках було життя. Ваша оплата за спожиті послуги є особливо важливою в цей період.

 

 

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 18.10.2018
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
1534 днів 9 год. 44 хв. 33 сек.
видано
12 156 894
продуктових наборів
з них
11 278 596
дорослих наборів і
878 298
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00