Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

З вдячністю та повагою. Блог Римми Філь

29.05.2020

Люди похилого віку й війна – тема важка. Дуже важка. Але дуже важлива. Кажуть, той, хто не поважає старість, не гідний майбутнього.

Допомагати тут і зараз тим, кому це необхідно найбільше, – принцип, за яким працює Фонд Ріната Ахметова. Зараз найбільше допомоги потребують люди похилого віку, які проживають у зоні збройного конфлікту.

Усі шість років війни Фонд Ріната Ахметова допомагає найбільш нужденним жителям регіону: дітям, людям з інвалідністю та людям похилого віку. Адже життя багатьох людей похилого віку на Донбасі перетворилося на боротьбу за виживання.

Сьогодні вони залишаються вразливою й нужденною категорією населення. Особлива увага потрібна тим, хто багато років самовіддано трудився й заслужив особливий статус ветерана праці. Для ветеранів праці Донецької та Луганської областей усе ще складніше – останні шість років вони не з власної волі живуть у зоні збройного конфлікту, у постійному стресі та страху за себе і своїх близьких.

Пандемія стала додатковим випробуванням, тому що вони в зоні ризику за віковими та медичними показниками. Сьогодні ці люди в карантині, і їм потрібна підтримка.

Тому Фонд Ріната Ахметова спільно з ДТЕК і Метінвест передав у травні 10 тисяч продуктових наборів для ветеранів Донбасу – регіону, який довгі роки залишається промисловим серцем країни. Продукти буде доставлено ветеранам праці додому безпечним (безконтактним) способом, з дотриманням усіх вимог карантину.

Адже дуже важливим для літніх людей є розуміння того, що їх не покинули в біді – є ті, хто завжди готовий уважно їх вислухати.

Ця акція – знак безумовної подяки та поваги тим, хто трудився все життя й потребує зараз душевної теплоти та уваги.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 25.09.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2242 днів 4 год. 54 хв. 12 сек.
видано
12 498 172
продуктових наборів
з них
11 599 814
дорослих наборів і
898 358
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00