Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Фонд Ріната Ахметова і ПУМБ передали апарат ШВЛ медикам Чернівецької області

29.05.2020

Фонд Ріната Ахметова і банк ПУМБ передали апарат штучної вентиляції легенів Глибоцькій центральній районній лікарні Чернівецької області. Сьогодні цей регіон – лідер за кількістю хворих на коронавірус, тому апарат дуже потрібен місцевим медикам.

«Рінат Ахметов направив на боротьбу з коронавірусом 300 мільйонів гривень. Це найбільший приватний внесок і основні напрямки, куди йдуть ці кошти – безумовно, на допомогу державним лікарням і лікарям. В першу чергу це найнеобхідніше обладнання: аналізатори тестів і апарати штучної вентиляції легенів», – розповіла Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду.

,

У свою чергу, керівник Чернівецького відділення банку ПУМБ Андрій Власов зазначив, що тільки спільні дії представників влади, бізнесу та суспільства зможуть допомогти у вирішенні питань, що стоять перед Україною з початку епідемії коронавірусу. Медики ж належним чином оцінили допомогу Фонду.

«Глибоцька районна лікарня обладнана 115 місцями для лікування коронавірусних пацієнтів. Усі вони практично повністю заповнені. Наші лікарі зараз працюють не за зарплату, а за покликом серця. Тому дякуємо Фонду Ріната Ахметова за допомогу. Цей апарат ШВЛ вкрай необхідний нашій лікарні», – сказав директор Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Олег Чорний.

Завідувач відділення інтенсивної терапії Глибоцької райлікарні Олег Комісарчук підкреслив, що отриманий апарат ШВЛ – величезна підмога лікарям: «Це дуже хороший апарат, обладнаний монітором щодо стану пацієнта, який дозволяє слідкувати за змінами в організмі хворого».

Про те, як Фонд Ріната Ахметова допомагає Україні в боротьбі з коронавірусом, – читайте в оглядовому матеріалі за посиланням.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 11.05.2021
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2469 днів 23 год. 45 хв. 46 сек.
видано
12 498 172
продуктових наборів
з них
11 599 814
дорослих наборів і
898 358
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00