Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Фонд Ріната Ахметова і Мінціфри України запускають спільний курс сервісів онлайн-навчання для вчителів

20.03.2020

Фонд Ріната Ахметова і Міністерство цифрової трансформації України об'єднують зусилля для розвитку дистанційної освіти в країні. Відповідний Меморандум про співпрацю був підписаний в Києві 20 березня 2020 року.

Зокрема, першим спільним кроком стане спецпроект для українських педагогів - освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». Це цикл відеокурсів, під час яких вчителі освоюють передові інструменти дистанційного викладання на базі онлайн-сервісів, таких як Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime. Ці інструменти відкривають цілий спектр можливостей, які роблять викладання і навчання онлайн максимально сучасним, зручним і зрозумілим. Наприклад, з їх допомогою можна об'єднувати матеріали уроків, завдання в різних форматах, оцінки і навіть оголошення.

«У 21 столітті онлайн-освіта розвивається стрімкими темпами. Для України воно стало удвічі актуальним особливо зараз, в умовах загрози епідемії коронавируса і карантину. Наша мета - зробити процес дистанційної освіти сучасним, цікавим і зручним як для вчителів, так і учнів. Підписуючи Меморандум, Фонд Ріната Ахметова продемонстрував свою готовність до глобальних викликів сучасності. Фонд готовий підтримувати і надихати тих людей, які йдуть головному тренду сучасності - навчатися протягом усього життя», - розповіла Ірина Блажан, директор програм Фонду.
 

«Весь світ, і Україна в тому числі, зіткнувся з величезним викликом - поширенням коронавируса. Карантин істотно вплинув на освітні процеси в країні. Ми оперативно відреагували на цей виклик. Мінцифра об'єднала зусилля з Фондом Ріната Ахметова для створення освітнього серіалу на актуальну тему - сервіси дистанційного навчання для вчителів. Наш освітній серіал допоможе викладачам адаптуватися до нової реальності, знайти і впровадити онлайн-інструменти взаємодії з учнями. Від підготовки курсу до реалізації пройшло буквально кілька днів», - підкреслила Валерія Іонан, заступник міністра цифровій трансформації з питань євроінтеграції.

Головна особливість проекту - його інноваційний формат навчання, заснований на європейських стандартах викладання та оцінки цифровий компетентності. Це не нудні і однотипні онлайн-курси, а освітні серіали за участю експертів і педагогів. Вони будуть розміщені на національній онлайн-платформі цифровий грамотності https://osvita.diia.gov.ua/, а також сайті і сторінці Фонду Ріната Ахметова в Фейсбук.

Презентація навчального серіалу в рамках спільного спецпроекту відбудеться вже 23 березня.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 05.04.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2069 днів 14 год. 20 хв. 49 сек.
видано
12 485 427
продуктових наборів
з них
11 594 794
дорослих наборів і
890 633
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00