Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Рінат Ахметов направляє 300 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом

19.03.2020

Рінат Ахметов направляє 300 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19.

Для цього він об’єднав усі ресурси – Благодійного Фонду, компаній ДТЕК і Метінвест, ФК «Шахтар» і всіх активів SCM – для допомоги Україні.

«Коронавірус – це біда, з якою сучасний світ зіткнувся в такому масштабі, напевно, вперше. Я абсолютно впевнений, що в цій ситуації кожен повинен подумати, чим конкретно він може допомогти Україні й українцям», – сказав Рінат Ахметов.

За особистим рішенням Засновника Фонд Ріната Ахметова для всієї країни закупить ще 300 тисяч експрес-тестів на коронавірус. Якнайшвидше їх буде передано до Стабілізаційного фонду, ініційованого Президентом України. Крім того, додатково буде придбано як мінімум 200 апаратів ШВЛ, необхідних для порятунку життів людей, а також інше обладнання.

«Ми не будемо стояти осторонь – ми допомагали, допомагаємо й будемо допомагати. У співпраці з МОЗ ми зробимо все, щоб не допустити епідемії коронавірусу в містах нашої присутності й у всій країні. Тільки об’єднавши наші зусилля перед лицем небезпеки, ми зможемо зробити так, щоб Україна впоралася з усіма викликами, які перед нею стоять», – підкреслив Рінат Ахметов.

Фонд Ріната Ахметова завжди першим приходить на допомогу Україні. Коли весь світ і наша країна зіткнулися з загрозою поширення коронавірусу, за особистим рішенням Засновника Фонд першим у країні відреагував на небезпеку епідемії.

Раніше, за особистим рішенням Ріната Ахметова, уже закуплено та передано МОЗ обладнання для ефективного лікування ускладнень коронавірусу – висококласні апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ) SERVO-I UNIVERSAL і SERVO AIR шведського виробництва та інше обладнання.

Фонд також уже закупив засоби індивідуального захисту для українських медиків: унікальний ізолювальний мобільний бокс для транспортування інфекційних хворих EgoZlin biobag EBV, захисний біологічний і протихімічний костюм із фільтрувально-вентиляційною установкою EOBO-20 EgoZlin, захисні одноразові комбінезони проти хімічних засобів, інфрачервоні термометри з лазерною указкою, захисні маски, окуляри.

Крім того, Фонд Ріната Ахметова купує аналізатори експрес-тестів на коронавірус у комплекті з тест-картриджами для них, а також 20 000 експрес-тестів.

Ще 22 апарати ШВЛ встановлено в автомобілях неонатальної швидкої допомоги, переданих Фондом у всі округи країни за проєктом «200 швидких для України».

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 05.06.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2130 днів 14 год. 50 хв. 9 сек.
видано
12 488 525
продуктових наборів
з них
11 597 791
дорослих наборів і
890 734
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00