Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

«Ці машини врятують багато життів»: лікарі Львівської області одержали чергові спецавтомобілі від Фонду Ріната Ахметова

01.11.2019

– Сьогодні в нас чергове свято. Ми одержуємо відразу три сучасні машини, які найближчими тижнями почнуть допомагати лікарям у порятунку людських життів. Раніше ми отримали дві машини від Ріната Ахметова, і ці автомобілі чудово себе зарекомендували. Одна працює в Дрогобичі, друга – у Львові. Найкращий показник їхньої якості – те, що жоден водій після їхньої появи не захотів звільнитися.

Так прокоментував отримання нових автомобілів швидкої невідкладної допомоги в. о. директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Львівської області Ярослав Пилипець. Ключі відразу від трьох машин типу В, які називають «реанімаціями на колесах», були вручені Ярославу Дмитровичу 29 жовтня в рамках проєкту «200 швидких для України», що реалізується за ініціативи Президента України й за особистим рішенням Ріната Ахметова та повністю фінансується за кошти мецената.

За словами Ярослава Пилипця, нові машини будуть приписані до пунктів екстреної медичної допомоги (ЕМД), що розташовані на жвавих трасах Львівської області.

– Ці машини підуть у районні амбулаторії та будуть обслуговувати не лише села району, а й виїжджатимуть на всі дорожньо-транспортні пригоди, які відбуваються в зоні їхньої відповідальності. Пункт ЕМД «Добротвір» буде працювати на місцях ДТП, на трасі Львів-Луцьк, пункт «Лопатин» візьме на себе обслуговування траси Броди – Радехів, ще одна машина піде на Жидачівську підстанцію. Тут розташована міжнародна траса Львів – Івано-Франківськ – Чернівці, на якій відбувається дуже велика кількість аварій. Ці машини вельми потрібні саме на цьому напрямі роботи, тому що вони наче створені для порятунку людей, які потрапили в ДТП. Упевнений, вони врятують багато життів. Тому що ДТП – це майже завжди важкі травми, допомогу під час яких потрібно надавати прямо на місці. А ці автомобілі обладнані всім потрібним.

Фонд Ріната Ахметова передав медикам уже 139 машин за проєктом «200 швидких для України». До кінця року лікарні й амбулаторії в усіх регіонах країни отримають ще 61 автомобіль. Це будуть швидкі-позашляховики на базі Toyota Land Cruiser.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 24.09.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2241 днів 10 год. 24 хв. 16 сек.
видано
12 498 172
продуктових наборів
з них
11 599 814
дорослих наборів і
898 358
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00