Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Врятувати майбутнє. Блог Михайла Катеринчака

23.10.2019

У 2014 році на Донбас прийшла велика біда. Раптово збройний конфлікт перевернув життя мільйонів людей. Те, що раніше здавалося елементарним, стало для багатьох недоступним. Наприклад, купити їжу або ліки – насамперед через те, що магазини й аптеки просто закривалися. Першими дефіцит відчули сім’ї з малюками, чиї батьки не могли придбати дитяче харчування навіть за будь-які гроші. Ситуація вимагала невідкладного рішення, і тоді, за ініціативою Ріната Ахметова, у жовтні 2014 року почала роботу програма «Допоможемо дітям». У її рамках було організовано доставляння та видачу дитячих продуктових наборів, за якими вишиковувалися цілі черги жінок, часто з малюками на руках. Лише дитяче харчування – дивується багато хто. Та зрозуміти важливість цього нехитрого продукту можна було вже зі сліз в очах матерів. Вони стійко терпіли усілякі злигодні – тільки не голод дитини. Це було морально нестерпно. Як, втім, і для батьків дітей. Слова подяки цих людей не забути ніколи. Наприклад, історія Наталії Андрієнко з Авдіївки, мами трьох дітей. Останню дитину, сина Ельдара, вона народила вже після початку збройного конфлікту.

«Це була найважча вагітність для мене. Тому що стрес постійний був через стрілянину. Народження малюка ще більше ускладнило ситуацію, адже новонароджені діти потребують особливого догляду та харчування. Тоді Фонд Ріната Ахметова став справжнім другом нашої сім’ї. Дякую Рінату Леонідовичу за постійну підтримку», – каже Наталя.

З жовтня 2014 року Фонд Ріната Ахметова видав понад 12,3 мільйона продуктових наборів, зокрема 887 602 – дитячих. Жителі Донбасу давно називають їх наборами виживання. І ця допомога не припиняється. Потреба в ній і сьогодні залишається високою. Варто зазначити, що якість продуктів і дитячого харчування перевіряється до їх отримання, відразу після виготовлення партії зразки відбирають на потужностях виробника і відправляють до лабораторій для досліджень на предмет безпеки. У разі приймання партії перевіряють вибіркові зразки, а перед формуванням набору кожен продукт оглядають, щоб виявити недоліки. Втім, так само ретельно Фонд підходить до перевірки продуктових наборів для дорослих.

Допомога дітям – у пріоритеті для Фонду Ріната Ахметова. Адже мова йде про наше майбутнє.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 12.08.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2198 днів 17 год. 9 хв. 38 сек.
видано
12 488 538
продуктових наборів
з них
11 597 796
дорослих наборів і
890 742
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00