Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

«Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила»: розкрити дитині секрет успіху

23.09.2019

Фонд Ріната Ахметова допомагає майбутнім випускникам інтернатних закладів Донецької області повірити у свої сили та випробувати себе в обраній професії. У рамках проекту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила» Фонд організував майстер-клас для Валерії Житник – учениці 11 класу Олексієво-Дружківської санаторної школи-інтернату № 13. Тут навчаються діти зі захворюваннями опорно-рухового апарату.

Валерія потрапила до школи-інтернату № 13 нещодавно, але вже показала себе доброю ученицею та товариською, доброзичливою дитиною. Дівчинка закінчила Дружківську школу мистецтв і мріє стати архітектором. Валерія добре малює – на одному зі Всеукраїнських творчих конкурсів її робота, виконана аквареллю, завоювала нагороду.

Також серед інтересів Валерії – візаж і мода. Тому в гості до неї приїхав головний стиліст каналу «Україна» Ільяс Сахтара. Разом із новими знаннями він подарував дівчинці набір косметики для макіяжу, а також спеціальний комплект пензликів. Потім коротке знайомство перейшло в довгий діалог, який приємно здивував знавця стилю.

«Валерія дуже творча та відкрита людина. У її віці в мене не було можливості, щоб хтось приїхав просто поговорити зі мною про майбутню професію. Тому я зробив це із задоволенням. У такому віці багато сил, ідей і натхнення. Нині Валерія більше тяжіє до архітектури. Але мені здається, що згодом вона може відкрити в собі щось нове», – розповів про свої враження Ільяс Сахтара.

Буквально через кілька хвилин після зустрічі Валерія та Ільяс уже розмовляли, ніби старі знайомі. Торкнулися навіть «вічного» – тих речей, які завжди будуть у моді: чорного кольору, джинсів, футболок і кросівок. А також про професійні знання, без яких неможливі прориви та відкриття.

«Щоб почати виходити за межі професії, потрібно освоїти її базу. Поки не знатимеш фундаменту, ти не зможеш створити щось дивне, вигадливе. Я переконаний, що Валерії вдасться стати значущою фігурою в тій сфері, яку вона вибере. І не має значення, що це буде. У неї є внутрішній стрижень і величезне бажання. Вона шукає, експериментує – навіть сам цей процес прекрасний. Такі зустрічі безцінні. Вони допомагають показати дітям, що все можливо. Найголовніше – не втрачати надію та вірити в себе! Це перше правило успішної людини», – пояснив Ільяс Сахтара.

Сам майстер-клас був заняттям з основ візажу. Моделлю стала однокласниця Валерії, якій вона створювала образ під чуйним керівництвом справжнього гуру своєї справи. Як саме, у якій кількості наносити тіні, які зони обличчя заслуговують на особливу увагу – ось лише небагато з того обсягу знань, якими Ільяс Сахтара встиг поділитися з дівчатками.

«Моя головна мрія – знайти своє місце в житті. Відразу видно, що Ільяс – професіонал своєї справи. Видно, що робота – це його пристрасть. Якщо в мене раніше були якісь стереотипи про професію стиліста, то завдяки зустрічі вони розвіялися. Також я зрозуміла, що краще спробувати все, а потім визначитися, що дійсно подобається. Нічого не бійся. Невдача – лише частина шляху до перемоги. Я не знала, що мені подарують майстер-клас. Тому була здивована і трохи хвилювалася. Щиро дякую Рінату Леонідовичу за те, що подарував майстер-клас із такою цікавою людиною», – сказала Валерія Житник.

Проект «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила» Фонду Ріната Ахметова працює для того, щоб змінювати життя дітей на краще, допомогти здійснитися їхній мрії. Для цього в ньому беруть участь амбасадори Фонду – посланці доброї волі Ріната Ахметова. Це зірки телеканалу «Україна», які проводять мотиваційні зустрічі з дітьми з інтернатних установ. Раніше до числа посланців доброї волі Ріната Ахметова увійшли зірки екрана: Олег Панюта, Андрій Дебрін, Ігор Пупков, Олексій Суханов, Максим Сікора та Марина Кухар. Цьогоріч до їхньої команди приєдналися артисти Олег Маслюк та Андрій Бурим.

З грудня 2018 року 8 амбасадорів Фонду Ріната Ахметова провели 28 мотиваційних зустрічей у 9 інтернатних установах Донецької області, на яких побувало понад 800 дітей.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 03.06.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2128 днів 16 год. 47 хв. 33 сек.
видано
12 488 525
продуктових наборів
з них
11 597 791
дорослих наборів і
890 734
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00