Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

«Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила»: щоб підліток повірив у себе

13.09.2019

Фонд Ріната Ахметова в рамках проекту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила» продовжує серію мотиваційних зустрічей з вихованцями інтернатних закладів Донецької області. Допомагають дітям розкрити свої таланти амбасадори Фонду – відомі телеведучі каналу «Україна» і актори.

В гості до вихованців Олексієво-Дружківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 13 в Донецькій області разом з Фондом Ріната Ахметова приїхав шоумен Олег Маслюк.

Звертаючись до підлітків, Маслюк зазначив: «Важливо любити ту справу, якою займаєшся. Адже тоді результат буде якісним, досконалим». Слова актора знайшли живий відгук серед підлітків. Діти стали активно ділитися своїми планами, а їхні слова всерйоз вразили Олега.

«Просто чудова зустріч! Я помітив, що в Олексієво-Дружківській школі діти вже непогано профорієнтовані. Багато вже визначилися, ким стати в дорослому житті і вони сконцентровані на своєму виборі», – розповів актор.

Далі до розмови приєдналася Еллен Смоляк, психолог Фонду Ріната Ахметова. Разом з Олегом Маслюком вона запропонувала школярам пройти кілька серйозних тестів, які допоможуть зрозуміти, в якій сфері діяльності варто випробувати себе. Але для цього потрібно віддати обраній справі всі свої сили.

«Коли людина займається своєю справою, вона може розкрити повністю свої таланти, як зараз говорять, реалізувати себе – бути затребуваним, стати справжнім профі своєї справи, горіти справою свого життя, відкривати нові горизонти. Така людина здатна дуже багато доброго привнести в цей світ, дуже багато зробити для людей», – пояснила Еллен Смоляк, психолог Фонду.

Вихованці Олексієво-Дружківської школи в черговий раз продемонстрували свою привітність, а також щиро розповіли про свої враження.

«Мені дуже сподобалася зустріч. Цікаво було поспілкуватися з Олегом, отримати від нього мотивацію і навіть якесь натхнення для того, щоб вирішити, ким стати. Дуже корисно і пізнавально! Особливо для мене, адже я вчуся у випускному класі. І завдяки розмові з Олегом Маслюком і Еллен Смоляк я стала впевненіше думати про майбутнє»,  – сказала учениця Олексієво-Дружківської школи Юля Шеремет.

Не приховували своїх емоцій від зустрічі й інші підлітки.

«Спасибі Рінату Ахметову за цей проект. До нас вже не перший раз приїжджають амбасадори, розповідають про свій життєвий досвід. Вони допомагають зрозуміти, що в кожній дитині є своя суперсила, тобто талант. Я дуже люблю малювати, але раніше мої роботи здавалися мені жахливими. Завдяки цим зустрічам я розумію, що вони хороші, але треба продовжувати працювати, розвивати свої навички. І спасибі Олегові Маслюку за його слова «не бійтеся поразок в усякій справі». Навіть якщо це трапиться, ви завжди можете сказати: «Так, але я спробувала і спробую ще». А це набагато краще, ніж опустити руки і навіть не спробувати зробити щось», – розповіла учениця школи Марина Малікова.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 07.07.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2162 днів 7 год. 11 хв. 33 сек.
видано
12 488 538
продуктових наборів
з них
11 597 796
дорослих наборів і
890 742
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00