Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

«Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила»: допомогти дитині розкрити свій потенціал

12.09.2019

Фонд Ріната Ахметова продовжує естафету мотиваційних зустрічей з вихованцями інтернатів Донецької області. У рамках проекту «Рінат Ахметов – дітям. Твоя суперсила» його амбасадор – актор і шоумен Олег Маслюк відвідав Слов’янську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат № 23.

«Такі зустрічі – це дуже круто. Дуже приємно, що я можу щось розповісти дітям, поділитися своїм досвідом і знаннями. Зізнаюся, що спочатку трохи переживав. Адже статус амбасадора – це велика відповідальність не тільки перед дітьми, але й перед самим собою», – розповів Олег Маслюк.

Він поділився з дітьми своїм секретом життєвого успіху: мрії можна реалізувати, для цього потрібно багато працювати, долати труднощі та не здаватися. А ще бути позитивним.

Під час зустрічі діти пройшли кілька серйозних тестів, що дають змогу якомога повніше усвідомити себе як особистість і зрозуміти свій психологічний портрет. А також визначити, до якої сфери діяльності схильний підліток. За словами психолога Фонду Еллен Смоляк, у кожній дитині закладений величезний потенціал. Можливо, це і є та суперсила, яку можна допомогти розкрити.

«Такі події дуже важливі для наших дітей. Так, ми багато говоримо з ними про профорієнтацію. Але зустрічі з відомими людьми їх ще більше мотивують прагнути до нових знань. Тому ми раді брати участь у проекті Фонду Ріната Ахметова», – зазначила Яніна Сіробаба, педагог-організатор.

Тести, котрі хоч і проводилися в ігровій формі, спонукали дітей серйозно задуматися про своє майбутнє. Втім, це лише додало позитивних вражень від зустрічі.

«Сьогодні я дізнався багато цікавого про найрізноманітніші професії. Гадаю, що це допоможе визначитися з остаточним вибором спеціальності й дозволить досягти помітних результатів у житті. Ми всі вдячні Рінату Ахметову за такі зустрічі», – сказав учень випускного класу Данило Шиканян.

«Зустріч дала можливість зрозуміти, що не можна сидіти склавши руки. Своєї мети досягає той, хто для цього докладає багато зусиль і праці. Я вже знаю, ким хочу стати – перекладачем китайської мови. І сьогоднішня зустріч підтвердила правильність цього вибору», – додала Наталія, ще одна учасниця зустрічі.

У свою чергу Оксана Іщук, менеджер проектів та програм Фонду, зазначила, що для Ріната Ахметова особиста участь у долі кожної дитини є дуже значущою. 18 років тому він вперше відвідав один із дитячих будинків і відтоді допомагає багатьом інтернатним закладам, підтримує та радує дітей, дарує віру в диво та власні сили.

«Мотиваційні зустрічі – продовження традицій добра й особистої участі в житті дітей. Амбасадори Фонду своїм прикладом показують майбутнім випускникам інтернатів, що головний виклик у житті – виклик собі самому. Крім того, важливість таких мотиваційних зустрічей полягає в тому, що вони дають дітям з інтернатних установ прикладні знання, які на практиці допоможуть їм у дорослому житті і які їм просто ніде більше отримати», – підкреслила Оксана Іщук.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 03.06.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2128 днів 17 год. 53 хв. 19 сек.
видано
12 488 525
продуктових наборів
з них
11 597 791
дорослих наборів і
890 734
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00