Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Подарувати дитині океан емоцій

11.09.2019

Проект «Рінат Ахметов - Дітям. Твоя суперсила» Фонду Ріната Ахметова продовжує добру традицію сюрпризів для вихованців інтернатних закладів Донецької області. В рамках нового циклу несподіваний і приємний подарунок отримала Юля Губаренко з Маріупольської школи-інтернату № 2.

Юлі 15 років, а вона вже встигла дізнатися, що доля буває мінливою. Сестер і братів у неї немає, батьки були позбавлені батьківських прав. Тому найближча для Юлі людина - тітка, до якої вона регулярно їздить в гості на канікули або вихідні. Незважаючи на всі труднощі, дівчинка добре вчиться і багато читає. Для багатьох підлітків своєї школи вона стала прикладом.

Юля ще не визначилася, ким хоче стати. Вона дуже любить тварин і хотіла б працювати в зоопарку, щоб доглядати за ними. Дотримуючись традиції втілювати дитячі мрії, Фонд Ріната Ахметова організував для дівчинки і її однокласників екскурсію на місцеву екоферму. Про тварин тут дбають з великою любов'ю. Діти дізналися, як доглядають за численним поголів'ям і з задоволенням дегустували сир, молоко і йогурти, які виробляють на фермі. Найбільший захват викликала можливість погодувати тварин зі власних рук, а також сфотографуватися з маленькими козенятами, що недавно з'явилися на світ.

«Я була в зоопарку один раз в житті. Це було так давно, що нічого до ладу не пам'ятаю. Але в зоопарку тварин не можна ні помацати, ні дізнатися, як за ними доглядають і годують їх. А сьогодні я сама це робила! Шалено мило. Робота в такому господарстві чудова, але і дуже важка. За усіма тваринами потрібен догляд. Якщо любити свою справу, то ніяких перешкод не буде. Величезне спасибі Рінату Ахметову за екскурсію. За його увагу, турботу про дітей. Це було абсолютно несподівано для мене. Дуже приємно, коли про тебе пам'ятають. Емоції переповнюють, адже тут так багато позитиву і ласки!», - сказала Юля, ледь стримуючи захоплення.

Залишилися задоволеними і її однокласники. Втім, зізналися, що робота на такій фермі не кожному під силу.

«Тут дуже класно. Але робота дуже важка. Треба вставати о п'ятій ранку, потрібно любити тварин. Я б не зміг, напевно», - зізнався 14-річний Антон.

«Тварини такі милі. Дякую Фонду Ріната Ахметова за таку чудову екскурсію», - посміхається його ровесниця Олена.

Проект «Рінат Ахметов - Дітям. Твоя суперсила» Фонду Ріната Ахметова працює для того, щоб змінювати життя дітей на краще, допомогти здійснитися їх мрії. Для цього в ньому беруть участь Амбасадори Фонду - посланці доброї волі Рината Ахметова. Це зірки телеканалу «Україна», які проводять мотиваційні зустрічі з дітьми з інтернатних установ. Раніше в число посланців доброї волі Рината Ахметова увійшли зірки екрану: Олег Панюта, Андрій Дебрін, Ігор Пупков, Олексій Суханов, Максим Сікора і Марина Кухар.

З грудня 2018 роки 6 Амбасадорів Фонду Ріната Ахметова провели 21 мотиваційну зустріч в 9 інтернатних установах Донецької області, на яких побувало понад 700 хлопців. У вересні такі зустрічі пройдуть в 4 інтернатних установах Донецької області.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 07.08.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2193 днів 6 год. 54 хв. 34 сек.
видано
12 488 538
продуктових наборів
з них
11 597 796
дорослих наборів і
890 742
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00