Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

«Рінат Ахметов - Дітям. Твоя суперсила»: як обрати професію?

11.09.2019

Як обрати заняття до душі? Чим зайнятися в дорослому житті? Відповіді на ці та багато інших питань шукали учасники мотиваційної зустрічі в рамках проекту «Рінат Ахметов - Дітям. Твоя суперсила» Фонду Ріната Ахметова. Пройшла вона в Маріупольській школі-інтернаті № 2.

«Важливість таких мотиваційних зустрічей полягає в тому, що вони дають вихованцям інтернатних установ прикладні знання, які допоможуть у дорослому житті. І які їм просто ніде більше взяти. Наприклад, як правильно скласти перше резюме», - розповіла Оксана Іщук, менеджер проектів та програм Фонду.

Цього разу на зустріч з юнаками і дівчатами приїхав новий амбасадор проекту - актор Андрій Бурим. Він розповів про те, як важливо не боятися труднощів дорослого життя і всупереч їм домагатися поставленої мети. Як приклад навів особистий досвід - як з учителя фізкультури сільської школи перетворився на продюсера і актора, якого знають безліч телеглядачів. Несподіване зізнання актора справило величезне враження на учасників зустрічі.

«Скажу чесно, я дуже сильно хвилююся. Адже зустріч з дітьми - це завжди дуже велика відповідальність. Ви майбутнє України і прийдете нам, дорослим, на зміну», - сказав Андрій Бурим.

Після нього в діалог з підлітками, багато з яких незабаром почнуть самостійне життя, вступила психолог Фонду Елен Смоляк. Вона запропонувала учасникам зустрічі пройти кілька тестів, які допоможуть зрозуміти, які сфери діяльності їм найбільше підходять. Процес проходив в ігровій формі і тому нудьгувати нікому з присутніх не довелося.

«Дітям було цікаво побачити свій психологічний портрет і дізнатися які професії йому відповідають. І наскільки важливі такі людські якості, як доброта і взаємна підтримка, адже вони працювали в командах», - пояснила Елен Смоляк.

Своїми враженнями поділилися і вихованці інтернату.

«Спасибі Рінату Ахметову за його доброту і допомогу дітям. Я хочу стати водієм-далекобійником. Після сьогоднішньої зустрічі це бажання стало сильніше. А ще я зрозумів, що якщо віддавати світу найкраще, що є в тобі, то світ винагородить тебе сповна», - сказав учасник зустрічі, 14-річний Богдан.

Проект «Рінат Ахметов - Дітям. Твоя суперсила» Фонду Ріната Ахметова працює для того, щоб змінювати життя дітей на краще, допомогти здійснитися їх мрії. Для цього в ньому беруть участь Амбассадор Фонду - посланці доброї волі Рината Ахметова. Це зірки телеканалу «Україна», які проводять мотиваційні зустрічі з дітьми з інтернатних установ. Раніше в число посланців доброї волі Рината Ахметова увійшли зірки екрану: Олег Панюта, Андрій Дебрін, Ігор Пупков, Олексій Суханов, Максим Сікора і Марина Кухар.

З грудня 2018 року 6 Амбассадорів Фонду Ріната Ахметова провели 21 мотиваційну зустріч в 9 інтернатних установах Донецької області, на яких побувало понад 700 дітей. У вересні такі зустрічі пройдуть в 4 інтернатних установах Донецької області.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 07.08.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2193 днів 5 год. 6 хв. 37 сек.
видано
12 488 538
продуктових наборів
з них
11 597 796
дорослих наборів і
890 742
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00