Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Рінат Ахметов допоміг маленькій Маші почути світ

11.09.2019

На тисячу новонароджених в Україні припадає троє малюків із вадами слуху. Дворічна Маша Меркулова – одна з них. Глухота передалася їй від батьків – вони інваліди за слухом.

Євген і Катерина Меркулови – жителі Донецька. Після початку збройного конфлікту виїхали до Костянтинівки, де й народилася Маша.

– Спочатку сподівалися з чоловіком, що дочка не успадкує від нас хворобу. Коли Маші було 6 місяців, лікарі сказали, що зниження слуху є, але чи загрожує їй глухота — невідомо. У рочок їй поставили діагноз: туговухість IV ступеня. Це був шок, – розповіла Катерина Меркулова.

Сім’я стала шукати способи допомогти маляті, та всі шляхи розв’язання проблеми приводили до фінансового питання – інвалідам, які живуть у «сірій зоні», непросто знайти постійну роботу. Батьки дізналися, що Фонд Ріната Ахметова допомагає малюкам із проблемами слуху зі встановленням високочутливих слухових апаратів. Вони зателефонували на гарячу лінію Фонду та звернулися по допомогу. Так Маша стала учасницею проекту «Рінат Ахметов – дітям. Тепер я чую».

На початку вересня Меркулови приїхали до Києва, зустрілися з лікарями та представниками Фонду. Потім Машу ще раз оглянули медики. А потім сталося диво – на вушко малятка наділи слуховий апарат – і дівчинка нарешті почула звуки навколишнього світу, голоси батьків.

– Це справжнє щастя — розуміти, що наша донечка зможе вчитися й розвиватися так само, як її ровесники, які чують. Дуже дякуємо Рінату Ахметову за цей чудовий проект і за те, що Маша тепер чує, – сказала мама дівчинки.

Фонд Ріната Ахметова допомагає дітям із проблемами слуху з 2007 року. Допомогу зі слухопротезуванням отримують діти віком до 5 років із соціально незахищених сімей з Донецької, Луганської, Харківської та Запорізької областей.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 12.08.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2198 днів 16 год. 45 хв. 27 сек.
видано
12 488 538
продуктових наборів
з них
11 597 796
дорослих наборів і
890 742
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00