Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

«Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила»: чому важливо займатися улюбленою справою

10.09.2019

Фонд Ріната Ахметова відкрив новий цикл проекту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила». Перша мотиваційна зустріч у рамках нового циклу відбулася в «Центрі опіки» Маріуполя. У ній взяли участь вихованці Маріупольської школи-інтернату № 21.

Цього разу в гості до дітей разом із командою Фонду приїхав новий представник амбасадорів – посланців доброї волі Ріната Ахметова. Ним став відомий шоумен Андрій Бурим. А головною темою мотиваційних зустрічей стало питання вибору дітьми майбутньої професії й те, як правильно зробити перші кроки на шляху до майбутньої роботи.

«Дуже важливо любити те, що ви робите. Тоді й результат буде крутим!», – поділився своїм секретом професійного успіху Андрій Бурим.

Він також розповів вихованцям інтернатних закладів, які вже незабаром вирушать у самостійне плавання рікою дорослого життя: не варто боятися змін.

Далі до розмови з дітьми приєдналася Елен Смоляк, психолог Фонду Ріната Ахметова. В ігровій формі вона запропонувала їм пройти кілька тестів, які допоможуть визначити ті напрями діяльності, до яких схильні майбутні випускники.

«У результаті ви отримаєте опис свого психологічного портрета й тих професій, які вам можуть найбільше підійти», – пояснила психолог.

Учасники зустрічі активно заходилися тестуватися, адже кожному було цікаво дізнатися про себе нове і водночас корисне.

«Сьогодні ми дізналися багато потрібної інформації, яка дуже важлива для майбутніх випускників. Я хочу щиро подякувати Рінату Ахметову за те, що організовує для нас такі цікаві зустрічі. І за можливість зустріти справжніх зірок екрану», – розповіла про свої емоції вихованка «Центру опіки» Таня Матросова.

Завершилася зустріч спільною фотосесією, що вже стало однією з добрих традицій проекту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила».

«Діти, ваші мрії збудуться. Не соромтесь зізнаватися у своїх мріях. Працюйте над собою, щоб розкрити ваш талант. І тоді мрії обов’язково збудуться», – сказала наприкінці зустрічі Оксана Іщук, менеджер проектів і програм Фонду Ріната Ахметова.

Проект «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила» Фонду Ріната Ахметова створений для того, щоб змінювати життя дітей на краще, допомогти здійснитися їхній мрії. Для цього в ньому беруть участь амбасадори Фонду – посланці доброї волі Ріната Ахметова. Це зірки телеканалу «Україна», які проводять мотиваційні зустрічі з дітьми з інтернатних установ. Раніше до числа посланців доброї волі Ріната Ахметова увійшли зірки екрану: Олег Панюта, Андрій Дебрін, Ігор Пупков, Олексій Суханов, Максим Сікора й Марина Кухар.

З грудня 2018 року 6 амбасадорів Фонду Ріната Ахметова провели 21 мотиваційну зустріч у 9 інтернатних установах, на яких побувало понад 700 дітей. У вересні такі зустрічі пройдуть у 4 інтернатних установах Донецької області.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 12.08.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2198 днів 17 год. 20 хв. 3 сек.
видано
12 488 538
продуктових наборів
з них
11 597 796
дорослих наборів і
890 742
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00