Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

«Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила»: нові зустрічі й амбасадори

09.09.2019

Фонд Ріната Ахметова починає черговий цикл проекту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила». Це серія тематичних зустрічей з вихованцями інтернатних закладів Донецької області, які пройдуть із 9 до 12 вересня включно.

«Важливість таких мотиваційних зустрічей полягає в тому, що вони дають дітям з інтернатних установ прикладні знання, які на практиці допоможуть їм у дорослому житті. І які їм просто ніде більше отримати. Наприклад, як правильно скласти перше резюме», – розповіла Оксана Іщук, менеджер проектів та програм Фонду.

Цього разу зустрічі відбудуться у чотирьох інтернатних установах Маріуполя, Слов’янська та Олексієво-Дружківки. Проводити їх будуть нові учасники команди амбасадорів – артисти Андрій Бурим і Олег Маслюк.

Як розповів Андрій Бурим, випускникам інтернатних закладів часто немає на кого спиратися, коли вони роблять перші кроки в дорослому житті. І підтримка порадою, особистим прикладом, особливо в питанні, ким бути, для таких дітей є вкрай важливою.

«Правильний вибір професії – дуже важлива річ. Сподіваюся, зустрічі допоможуть випускникам інтернатів краще прислухатися до себе і зрозуміти, куди рухатися. Головне – не боятися мріяти, не боятися помилитися. Треба діяти, пробувати себе та працювати над собою», – пояснив Андрій Бурим.

У межах вересневих зустрічей Фонд Ріната Ахметова оголошує конкурс для учнів інтернатних установ. Умови його прості й до снаги кожному, потрібно лише:

  • розповісти про власну історію успіху в будь-якій справі – спорті, творчості, навчанні, навіть якщо йдеться про перемогу над самим собою;
  • зняти цю розповідь на відео або написати текст;
  • опублікувати свою історію у Фейсбуці або Інстаграмі з тегами #МояІсторіяУспіху і #ФондРінатаАхметова.

Автори найкращих оповідань отримають цінні призи.

Проект «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила» Фонду Ріната Ахметова створений для того, щоб змінювати життя дітей на краще, допомогти здійснитися їхній мрії. Для цього в ньому беруть участь амбасадори Фонду – посланці доброї волі Ріната Ахметова. Це зірки телеканалу «Україна», які проводять мотиваційні зустрічі з дітьми з інтернатних установ. Раніше до числа посланців доброї волі Ріната Ахметова увійшли зірки екрану: Олег Панюта, Андрій Дебрін, Ігор Пупков, Олексій Суханов, Максим Сікора та Марина Кухар.

З грудня 2018 року шість амбасадорів Фонду Ріната Ахметова провели 21 мотиваційну зустріч у дев’яти інтернатних закладах Донецької області, на яких побувало понад 700 дітей. У вересні такі зустрічі пройдуть у чотирьох інтернатних установах Донецької області.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 24.02.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2028 днів 11 год. 55 хв. 36 сек.
видано
12 464 128
продуктових наборів
з них
11 574 276
дорослих наборів і
889 852
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00