Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Щоб мрії стали реальністю

19.08.2019

Допомогти дитині, яка пережила трагедію, повірити в себе та свої сили. Про це говорили учасники проекту «Рінат Ахметов – Дітям. Реабілітація поранених дітей» на зустрічі з амбасадором Фонду Ріната Ахметова, зіркою каналу «Україна» Ігорем Пупковим.

Відомий телеведучий розповів про свій життєвий досвід і шляхи до вершин професії. Звертаючись до дітей, Ігор Пупков підкреслив, що кожному з них до снаги здолати будь-які перешкоди.

«Головне – розпізнати свій талант, свій дар, він є в кожного, і завжди унікальний. А ще важливо використовувати його на благо інших людей. Жодна людина не стала б героєм, якби не прагнення допомагати, рятувати та чимось ділитися. І це не дивно, адже «простягаючи руку іншому, ти піднімаєшся сам». Ви можете перевернути цей світ, зробити його кращим і здійснити свою мрію! Так, це не просто, для цього потрібно багато працювати. Тому що саме так мрії стають реальністю», – сказав Ігор Пупков.

Відкритість телеведучого стала ключиком до дитячих сердець. Учасники проекту відверто ділилися своїми переживаннями та мріями.

«Зустріч дуже сподобалася. Ігор дуже цікаво розповів про себе і про те, наскільки важливо йти до своєї мети, водночас не забуваючи про людей навколо», – розповів 11-річний Саша Ободець.

Як зазначила Катерина Терзієва, керівник програм Фонду, протягом багатьох років допомога дітям є пріоритетом для Ріната Ахметова.

«При цьому особливу увагу приділено дітям, які пережили трагедію: поранення або втрату рідних. Одним із таких напрямів стали мотиваційні зустрічі та майстер-класи учасників проектів Фонду з амбасадорами – зірками телеканалу «Україна». Вони допомагають дітям розвинути свій талант, сформувати життєві цінності. Своїм прикладом мотивують стати сильнішими й успішними в дорослому житті. Мрії здійснюються – головне вірити в себе та поставлену мету», – зазначила Катерина Терзієва.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 20.09.2019
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
1871 днів 11 год. 47 хв. 48 сек.
видано
12 376 843
продуктових наборів
з них
11 489 935
дорослих наборів і
886 908
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00