Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

«Твоя суперсила»: подарунок для близнюків-спортсменів

10.06.2019

Фонд Ріната Ахметова продовжує допомагати підліткам з інтернатних закладів повірити у свої сили та розвинути таланти. У рамках проекту «Твоя суперсила» амбасадори Фонду – зірки телеканалу «Україна» – проводять в інтернатах зустрічі й на своєму прикладі показують, що досягти мрії – реально. А для підлітків, які вже визначили свою мету в житті, Фонд приготував особливі, мотивувальні подарунки, що дають змогу зробити наступний крок на шляху до мрії.

Стимул для заняття улюбленою справою в рамках проекту отримали брати-близнюки Ілля та Богдан Кутісови з Маріуполя. Хлопчикам по 14 років, з раннього віку вони виховувалися в школі-інтернаті № 2. Втім, це не завадило Кутісовим досягти успіхів на спортивній арені.

«Ми займаємося карате вже два роки. За цей час на двох завоювали з півсотні медалей на змаганнях різного рівня. Вчитися теж подобається, але спорт став головною метою», – розповіли Ілля та Богдан.

Щоб допомогти хлопчикам досягти нових вершин, Рінат Ахметов подарував їм сертифікат на спортивний інвентар. Подарунок буде корисним і братам-спортсменам, і тим вихованцям інтернату, які також серйозно захоплюються спортом.

«Спасибі Рінату Ахметову за сертифікат. І за те, що допомагає дітям і багатьом жителям Донбасу», – подякували брати.

Проект «Твоя суперсила» стартував у грудні 2018 року. Вже пройшло два етапи, що складалися з 20 мотиваційних зустрічей у 9 інтернатних закладах, які відвідали 662 дитини.

«Цих дітей мотивували до успіху, розвитку талантів і здібностей, віри у свої сили амбасадори Фонду – зірки телеканалу «Україна». А на третьому етапі разом із ними своїми історіями перемог і досягнень, секретами адаптації в дорослому житті з дітьми поділилися ті, хто ще зовсім недавно самі були вихованцями інтернатів. А нині вони створюють сім’ї, втілюють мрії та досягають визначених цілей», – сказала Оксана Збітнєва, менеджер проектів Фонду Ріната Ахметова.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 14.07.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2169 днів 10 год. 52 хв. 51 сек.
видано
12 488 538
продуктових наборів
з них
11 597 796
дорослих наборів і
890 742
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00