Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Пенсії переселенцям: як отримати?

24.10.2016

Правила отримання соціальних виплат для внутрішніх переселенців продовжують зазнавати змін, інформує «Голос України». Пов’язані вони з постановою уряду № 167, згідно з якою призначення і продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, всіх видів соціальної допомоги й компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за кошти державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування внутрішньо переміщеним особам з 1 липня 2016 року здійснюється через мережу установ ПАТ «Державний ощадний банк України».

Тим особам, які не встигли до 1 липня відкрити рахунок в АТ «Ощадбанк», нарахування належних виплат, зокрема пенсій, припиняються.

Отже, особи, які не встигли відкрити рахунки, мають звернутися до найближчого відділення АТ «Ощадбанк», а пенсіонери – додатково до відповідного управління Пенсійного фонду України із заявами про зміну способу виплати.

Нові пенсійні посвідчення

З 1 серпня 2016 року здійснюється виготовлення платіжних карток Ощадбанку, які одночасно будуть пенсійними посвідченнями.

Якщо людина отримає таку картку, то пенсійне посвідчення загальновстановленого зразка їй видавати не будуть.

Для переходу на обслуговування в АТ «Ощадбанк» внутрішньо переміщеній особі необхідно подати такі документи:

  • паспорт;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • довідку про взяття на облік переміщуваної особи;
  • пенсійне посвідчення / довідку про отримання пенсії.

Для виготовлення пенсійного посвідчення необхідно звернутися до управлінь Пенсійного фонду України, заповнити заяву встановленого зразка особисто або через законного представника та надати:

  • паспорт;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • довідка внутрішньо переміщеної особи;
  • надруковане кольорове фото власника електронного пенсійного посвідчення розміром 30 мм х 40 мм, (особа має становити 70–80% фотографії).

Отримати готове посвідчення пенсіонер зможе через 30 днів із моменту звернення до відділення АТ «Ощадбанк».

Термін дії карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, встановлюється до трьох років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта в установах Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» перші два рази що шість місяців, надалі – кожні 12 місяців. Після завершення терміну дії картки її перевипускають за кошти АТ «Ощадбанк».

У разі відсутності проходження фізичної ідентифікації одержувачів пенсій АТ «Ощадбанк» припиняє видаткові операції за поточним рахунком до моменту звернення клієнта.

Відкриття рахунків та обслуговування чинних рахунків, відкритих для внутрішньо переміщених осіб для отримання адресної грошової допомоги та пенсії, буде здійснюватися за окремим Тарифним пакетом «Східний».

ДЖЕРЕЛО

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 11.05.2021
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2469 днів 23 год. 46 хв. 26 сек.
видано
12 498 172
продуктових наборів
з них
11 599 814
дорослих наборів і
898 358
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00