Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Один мільйон осіб – Гуманітарний штаб відзвітував про роботу у 2015 році

10.03.2016

10 березня в Києві відбувся звіт Гуманітарного Штабу Ріната Ахметова.

Результати роботи за 2015 рік.

У 2015 році Штаб Ріната Ахметова працював за чотирма основними напрямами: доставляння і видавання наборів виживання дорослим і дітям віком до 35 місяців, адресна допомога, психологічна допомога, а також допомога медикаментами. Кількість людей, яким реально допоміг Штаб Ріната Ахметова з початку своєї роботи, у жовтні 2015 року сягнула мільйона осіб.

«Ми назвали звіт Штабу «Допомогти вижити». Ці два слова якнайкраще пояснюють сенс нашої роботи минулого року. Допомогти вижити тим, хто найбільше потребує допомоги – це завдання, яке поставив Рінат Ахметов, створюючи Гуманітарний Штаб, – сказала Римма Філь, координатор Штабу. – Кількість людей, які опинилися в такій ситуації, вимірюється цифрою із 6 нулями. Число людей, яким Штаб надав допомогу з початку своєї роботи, перевищило 1 млн людей і на сьогодні становить – 1 млн 106 тис. осіб. Поки будуть люди, які потребують допомоги, Рінат Ахметов допомагатиме своїм землякам».

Масштаби роботи Штабу у 2015 році можна зрозуміти з таких прикладів:

  • Обсяг гуманітарної допомоги в 4,6 мільйона дорослих наборів виживання можна порівняти з населенням трьох південних областей України: Одеської, Миколаївської та Херсонської.
  • Півмільйона людей, які щомісяця отримують продуктову допомогу від Штабу, можна порівняти з кількістю жителів у Миколаєві або в чотирьох містах Західної України – Івано-Франківську, Ужгороді, Кам’янці-Подільському та Мукачевому разом узятих.
  • Шлях у 810 тисяч кілометрів, який подолали фури в автоколонах Гуманітарного штабу за рік, дозволив би 20 разів об’їхати навколо земної кулі.

У травні 2015 року Штаб запустив бригади мобільного видавання, які доставляють набори виживання в найвіддаленіші населені пункти прифронтової зони. У результаті продукти було видано жителям і переселенцям у 210 селищах і селах Донбасу, куди хоча б раз приїжджала мобільна бригада волонтерів.

У фокусі Штабу – допомога дітям. У 2015 році Гуманітарний штаб Ріната Ахметова забезпечував малюків і сиріт продуктами, надавав адресну допомогу на проведення складних операцій. Поранені діти отримували необхідну медичну допомогу, тяжкохворі – медикаменти в межах програми «Ліки дітям».

Плани на 2016 рік

У 2016 році Гуманітарний штаб і далі доставляє дорослі й дитячі набори виживання на Донбас, надає адресну допомогу. Психологи, які були навчені Штабом Ріната Ахметова за курсом «Травма війни», у 2016 році отримають можливість підвищити кваліфікацію.

Новим напрямом у роботі Штабу стане реабілітація поранених дітей.

«У базі допомоги Штабу 163 поранені дитини: 70% дітей поранено в Донецькій області, 30% – у Луганській. Упродовж усього періоду роботи Штабу ми надаємо екстрену допомогу на лікування поранених дітей Донбасу, допомагаючи врятувати їхні життя. У 2016 році, за рішенням Ріната Ахметова, Гуманітарний Штаб оголошує про старт нової програми – «Реабілітація поранених дітей», – заявив Олександр Вишняков, директор Штабу. – Ми готові допомогти пораненим дітям повернутися до повноцінного життя: забезпечити реабілітацію у спеціалізованих центрах, а також забезпечити технічні засоби індивідуального реабілітації».

Основні напрями реабілітації дітей: лікування неврологічних захворювань, відновлення опорно-рухового апарату, відновне лікування внутрішніх органів, корекція стану після тривалого оперативного лікування, протезування кінцівок і очей.

Також, у 2016 році в межах роботи Фонду Ріната Ахметова заплановано активізувати проект «Сирітству – ні!» і започаткувати новий напрям роботи – «Наставництво». Наставництво є новим напрямом для Фонду. Основною метою проекту є підготовка дитини-сироти до самостійного життя. Докладну інформацію про цей напрям буде надано Фондом Ріната Ахметова в березні.

«Я хочу сказати слова подяки. Засновнику Гуманітарного штабу – Рінату Ахметову. Вся команда Штабу, ми всі вдячні йому за те, що маємо можливість бути причетними до його великого проекту допомоги, – підкреслив директор Штабу Олександр Вишняков.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 27.01.2021
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2366 днів 6 год. 2 хв. 46 сек.
видано
12 498 172
продуктових наборів
з них
11 599 814
дорослих наборів і
898 358
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00