Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Штаб Ахметова продовжує доставляти гуманітарні вантажі на непідконтрольні території. Пункти видавання працюють у штатному режимі

28.07.2015

19 автомобілів із колони Гуманітарного штабу Ахметова, які вчора вийшли з Дніпропетровська до Донецька, прибули на «Донбас Арену». Упродовж дня волонтери ФК «Шахтар» розвантажать продукти, наклеять на кожну одиницю спеціальний стикер «Благодійна допомога. Не для продажу», і сформують 20 тисяч дорослих наборів виживання. Вже завтра гуманітарні набори для людей похилого віку, дітей, інвалідів почнуть надходити на пункти видавання.

Всі блокпости на шляху прямування та митний огляд автомобілі пройшли з повним пакетом документів, оформленим із дотриманням усіх норм і процедур, згідно з чинним законодавством України, що підтверджує склад вантажу і якість продукції. Також наявний наказ Міністерства соціальної політики України про визнання вантажу гуманітарним.

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова й далі допомагає мирним жителям. Тому сьогодні з Дніпропетровська до Донецька вирушила нова автоколона з 21 автомобіля з допомогою для найбільш соціально незахищених категорій населення.

«Останнім часом необхідність допомагати мирним жителям тільки зросла. І ми акцентуємо увагу на те, що гуманітарні місії мають працювати в зеленому коридорі, тому що ця допомога спрямована для тих, хто найбільш її потребує. Гуманітарний штаб Ріната Ахметова працює поза політикою. Ми їдемо до простих людей, які зараз опинилися у війні, і ми зобов’язані їм допомогти. Рінат Ахметов не може кинути своїх земляків у біді, і тому наші машини їдуть, і їхатимуть на Донбас», — прокоментувала Римма Філь, координатор Гуманітарного Штабу Ріната Ахметова.

У 17 містах на не підконтрольній Україні території Донбасу продовжує роботу 31 пункт видавання допомоги від Штабу Ріната Ахметова, який забезпечує дорослими та дитячими продуктовими наборами найбільш соціально незахищені категорії мирного населення: літніх людей, дітей-сиріт, інвалідів, багатодітних сімей та інших.

Нагадаємо, що вчора, 27 липня, Штаб Ріната Ахметова виступив із заявою до всіх зацікавлених сторін якомога швидше виробити, погодити й визнати прозорі правила доставляння гуманітарної допомоги мирним жителям Донбасу.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 09.08.2020
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2195 днів 7 год. 40 хв. 36 сек.
видано
12 488 538
продуктових наборів
з них
11 597 796
дорослих наборів і
890 742
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00