Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Штаб Ахметова відновив роботу всіх пунктів видачі в Донецькій області

15.07.2015

15 липня відновив роботу 28-й пункт видачі допомоги від Штабу Ріната Ахметова на не підконтрольній українській владі території Донецької області. Мирні жителі найбільш соціально незахищених категорій із 14 міст знову отримують необхідну допомогу. Про це під час брифінгу в ІА «Українські новини» розповіла координатор Гуманітарного штабу Ріната Ахметова Римма Філь.

Як відомо, через закриття блокпоста в Кураховому і труднощі з перетином лінії зіткнення гуманітарними місіями в червні 2015 року, Штаб Ріната Ахметова відхилився від графіка планового постачання продуктів для найбільш соціально незахищених категорій мирного населення за лінію дотику. У результаті запаси наборів виживання в логістичному центрі на «Донбас Арені» обнулились, що призвело до закриття пунктів видачі допомоги в містах Донбасу, не підконтрольних Україні.

«На сьогодні всі наші пункти видачі відкриті і працюють у штатному режимі. Сьогодні відкрито останній із закритих пунктів видачі гуманітарної допомоги в Зугресі. Першими відкрилися всі пункти в Донецьку, потім у Макіївці. Вчора, 14 липня, наші пункти видавання відновили роботу в Ясинуватій, Харцизьку, Шахтарську, Єнакієвому, Моспиному, Горлівці, Іловайську, Кіровському, Докучаєвську, Комсомольському та Торезі. Цей список міст — фронтові зведення. Багато з цих мирних жителів зараз перебувають і живуть під постійними обстрілами. Ми розуміємо, наскільки важлива й потрібна ця допомога — продукти для дорослих і діток, які залишилися там», — розповіла Римма Філь, координатор Штабу Ріната Ахметова.

Завдяки інтенсивним і своєчасним постачанням продуктів на донецький склад у першій половині липня Гуманітарній штабу вдалося скоротити дефіцит наборів виживання й поступово відкрити всі пункти видачі.

Штаб Ріната Ахметова робить усе можливе, щоб якнайшвидше доставляти необхідні обсяги допомоги та зберігати високий темп постачання. Всього до кінця липня двома Гуманітарними рейсами планується доставити на Донбас 450 тисяч дорослих і 39 тисяч дитячих наборів виживання. Це 4900 тонн продуктів для мирних жителів у зоні АТО, людей залишилися на лінії зіткнення, а також для переселенців, які перебувають у містах Донецької та Луганської областей на підконтрольній українській владі території.

Детальну інформацію про роботу пунктів видавання Штабу Ріната Ахметова в Донецькій області можна дізнатися з новин на сайті Штабу, а також скориставшись сервісом «Онлайн-допомога».

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 11.05.2021
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2469 днів 23 год. 1 хв. 40 сек.
видано
12 498 172
продуктових наборів
з них
11 599 814
дорослих наборів і
898 358
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00