Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Рінат Ахметов

Філософія благодійності

Якою є моя філософія благодійності? Благодійність — це вміння почути чужий біль. Благодійність — це вміння поділяти чужий біль. Благодійність — це системна боротьба із системними проблемами. Благодійність — це націленість на результат. Благодійність — це відкритість.

Що означає створити команду, яка поділяє цю філософію? Ці люди повинні мати серце для того, щоб чужий біль сприймати як власний. Ці люди повинні мати очі, добрий зір, щоб бачити системні проблеми. Ці люди повинні мати голову, а отже, знання й досвід, для того, щоб ці проблеми розв’язувати. Ці люди мають створювати не видимість роботи, а працювати так, щоб кожна людина на собі могла відчути нашу допомогу. І вся наша команда має бути відкритою. Відкритою для суспільства, відкритою для ЗМІ, відкритою для нових ідей, відкритою для партнерства.

Мені дуже подобаються такі слова: у благодійності тихий голос. Тому я мовчки діставав із кишені й допомагав тим, хто цього потребував. Це був мій принцип, це був мій перший етап благодійності. Але, на жаль, у нас у країні є системні проблеми, і тихим голосом їх не розв’яже ніхто. Про ці проблеми треба говорити, треба говорити голосно, а іноді кричати, якщо нас не чують.

Я глибоко переконаний у тому, що системні проблеми може перемогти тільки системний підхід. Тому 2005 року компанією СКМ було створено корпоративна благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова». Це був мій другий етап у благодійності: етап корпоративної соціальної відповідальності.

2008 року настав мій третій етап благодійності: етап персональної, особистої відповідальності. Чому я прийшов до цього рішення? Тому що я знаю, що благодійністю я займатимуся завжди.

Принципи роботи Гуманітарного штабу

Статистика на 11.05.2021
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
2470 днів 0 год. 32 хв. 49 сек.
видано
12 498 172
продуктових наборів
з них
11 599 814
дорослих наборів і
898 358
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00