Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

«Спасибі Штабу за лікування сина, і за те, що Ви в такий складний час не залишили своїх земляків сам на сам зі своїми проблемами», — переселенка з Донецька

05.01.2015

У дуже складних умовах у Донбасі опинилися сім’ї з хворими дітьми. Вони змушені виживати в умовах небезпеки й безгрошів’я, і ​​водночас самостійно шукати можливості для лікування дітей. Гуманітарний штаб Ріната Ахметова надав допомогу на реабілітацію маленького Святослава з Донецька. Хлопчик страждає на аутизм.

Анастасія із сином, із початком бойових дій, була змушена виїхати з Донецької області. Але ще влітку, за допомогою Гуманітарного штабу, родині вдалося провести планову реабілітацію для Святика. Напередодні Нового року до Штабу прийшов лист із подякою від мами, у якому вона описує ситуацію, що склалася, й у своїй родині, і в Донецькій області загалом.

«Величезне Вам спасибі за оплату лікування моєї дитини в медичному центрі «Здоров’я» в м. Новоазовськ, Донецької області цього літа. 2 роки я писала в багато благодійних організацій, і тільки Ваш Штаб відгукнувся на нашу біду. Хлопчик потребує постійної педагогічної корекції та реабілітації. За роки лікування всі заощадження нашої сім’ї вичерпалися, і залишилися тільки борги і кредити.

Лікування в цьому центрі пішло синові на користь. Йому там дуже сподобалося. Дитина ходила на всі процедури й заняття з великим задоволенням, стала більш товариською, і почала виявляти цікавість до творчості.

Цього літа, у зв’язку із ситуацією, що склалася, у Донецьку, я забрала з міста 3 дітей найкращого друга чоловіка (їхня мама померла, і залишився тільки тато) і привезла в Сєдове. Кілька разів ми отримували продуктові набори для дітей від Гуманітарного штабу. Вони нас дуже сильно виручали, бо прогодувати ще 3 дітей із нашого бюджету було б неможливо.

Наприкінці вересня я з дитиною поїхала із Донецької області в Полтавську. За той час, що ми провели в Сєдовому, біженці, які жили в нашому селищі, виживали переважно завдяки допомозі від Вашого Штабу. Днями телефонувала бабуся Святика з Донецька, їй 60 років, і вона отримала свій перший продуктовий набір від Штабу. Вона була щиро рада.

Ще раз величезне спасибі Вам від усієї нашої родини за Ваш внесок у лікування нашого хлопчика, за те, що Ви в такий складний час не залишили своїх земляків сам на сам зі своїми проблемами».

Напередодні Нового року Анастасія із сином повернулися до Донецької області, щоб усією сім’єю зустріти свято. Там залишився працювати її чоловік. Попереду в них знову розлука. Жінка буде шукати можливості для лікування сина у столиці. Вони вже проходили обстеження в ОХМАТДИТі.

Тим часом Святослав освоює рукоділля — сам робить аплікації з ниток. Одну зі своїх робіт малюк прислав у подарунок Рінату Ахметову і співробітникам Гуманітарного штабу.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 20.06.2018
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
1414 днів 7 год. 24 хв. 33 сек.
видано
12 080 297
продуктових наборів
з них
11 204 994
дорослих наборів і
875 303
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00