Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Гуманітарний штаб забезпечує продуктами харчування й водою працівників Авдіївського «коксохіму», які третій тиждень змушені жити на заводі

18.08.2014

Бойові дії в околицях Авдіївки зробили небезпечним шлях на роботу для багатьох співробітників заводу. Коксохіміки з інших міст взагалі не мають можливості безперешкодно потрапити на завод. Піклуючись про безпеку своїх співробітників, керівництво Авдіївського коксохімічного заводу компанії «Метінвест» вирішило організувати тимчасове проживання заводчан на соціальних об'єктах, розташованих на території підприємства. Залишатися на коксохімі можуть також родичі співробітників.

Зараз на заводі постійно перебувають понад 70 коксохіміків із сім'ями, крім того, 7 дітей. Завдяки роботі Гуманітарного штабу Фонду Ріната Ахметова в Авдіївку привозять продукти харчування, питну воду.

 

— На заводі я живу вже три тижні. Намагалася поїхати додому, але буквально через три дні знову почалися обстріли, і я повернулася. Дитину з мамою відправила в безпечне місце, й одній залишатися страшно, — розповідає співробітниця заводу Вікторія. — Зараз усе необхідне ми можемо купити в магазині на заводі, а ось у перші кілька днів продуктами повністю забезпечувало підприємство. Нам видавали хліб, тушонку, консерви… Колеги з навколишніх сіл привозили овочі. Ми всі вдячні за турботу.

 

У бомбосховищі біля коксохіму все ще проживають кілька сімей авдіївців. Головно це ті, чиє житло зруйноване внаслідок бойових дій, і людям просто нікуди йти.

 

— Коли 27 липня Авдіївка зазнала артобстрілу й були зруйновані перші житлові будинки, багато жителів міста прийшли шукати захисту до заводу. Відмовити людям в укритті ми не мали морального права, — говорить генеральний директор заводу Муса Магомедов. — Сьогодні городяни розгублені та налякані. У місті все ще немає води, проблеми з газопостачанням і електроенергією, не працюють багато магазинів. І з усім цим авдіївців живуть під постійний гуркіт канонади. Тому ми зі свого боку готові зробити все можливе, щоб допомогти городянам, хоч трохи полегшити їм життя.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 21.06.2018
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
1415 днів 19 год. 39 хв. 46 сек.
видано
12 080 297
продуктових наборів
з них
11 204 994
дорослих наборів і
875 303
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00