Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

У всіх районах Маріуполя запрацювали пункти допомоги переселенцям

17.08.2014

«Продуктовий набір включає в себе продукти першої необхідності тривалого зберігання. Тобто, це крупи, тушонка, вода. Видаватиметься щотижня. Ми розрахували обсяг набору таким чином, щоб продуктів вистачило на тиждень. Якщо ж виникатимуть потреби у збільшенні кількості видавання цієї допомоги або збільшиться кількість біженців, ми будемо підвищувати кількість днів видавання. У цих наборах є крупи, картопля, продукти першої необхідності, можна так сказати, продукти харчування", — розповів про гуманітарну допомогу в Маріуполі Артем ШАПОВАЛ, координатор від компанії "Метінвест» Гуманітарного штабу "Допоможемо» при Фонді Ріната Ахметова.

 

Нагадаємо, що 14–15 серпня волонтери МК «Азовсталь», ММК ім. Ілліча і МРМЗ передали вимушеним переселенцям міста 550 продуктових наборів.

Прийнято рішення надавати допомогу щотижня в таких пунктах видавання:

• Вул. Левченка, 1, Іллічівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

• Пров. Ризький, 40, Орджонікідзевський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

• Пр. Будівельників, 85а, Приморський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

• Б-р Б. Хмельницького, 24а, Жовтневий районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Олена АВЕДОВА, директор центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Приморського району:"Навіть люди, якщо працевлаштувалися, зарплату, зрозуміло, вони не отримали. Ті, хто приїхав до родичів, до знайомих, скільки сім'я ще може прохарчуватися за чужий кошт? Скажімо так, тиждень, два. Ну, щодня хочуть дітки їсти, хочуть самі дорослі їсти. Допомога у продуктах є просто необхідною".

Олександр Голтвенко, заст. директора з персоналу та соцпитань ПАТ "ММК ім. Ілліча":«Із продуктів харчування тут те, що найпершої необхідності: це макарони, борошно, цукор, вода, чай, печиво. Комбінат Ілліча, як і Група Метінвест загалом, завжди був соціально відповідальним підприємством, тому залишити людей зараз, у скрутну хвилину, ну, це просто неможливо».

 

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 22.05.2018
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
1385 днів 4 год. 23 хв. 43 сек.
видано
12 059 514
продуктових наборів
з них
11 184 831
дорослих наборів і
874 683
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00