Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Фонд Ріната Ахметова забезпечує проживання вимушених переселенців із Донбасу в Миколаївській області

12.08.2014

Починаючи з 21 червня, в оздоровчому комплексі «Морська Хвиля» в с. Рибаківка Миколаївської області проживають 169 осіб, які переїхали з небезпечних зон Луганської області. Серед них діти та дорослі з обмеженими можливостями, а також волонтери й лікарі, які супроводжували їх у дорозі й допомагають на місці.

Керівництво комплексу звернулося до Ріната Ахметова з проханням оплатити борг за перебування людей на базі і профінансувати їхнє подальше проживання та харчування до кінця сезону. Після розгляду звернення в Гуманітарному штабі «Допоможемо» при Фонді Ріната Ахметова було прийнято позитивне рішення.

Римма Філь, координатор Гуманітарного штабу при фонді Ріната Ахметова:«Гуманітарний штаб, який об'єднав в собі сили фонду, підприємств групи СКМ, а також ФК «Шахтар», крім питань евакуації, займається також і забезпеченням тимчасового проживання вимушених переселенців у інших регіонах України або безпечних районах Донецької області. Людей приймають бази відпочинку СКМ  у Запоріжжі, Маріуполі, наші партнерські організації в Дніпропетровській області. Ми також співпрацюємо з Харківською ОДА. Окремо укладаємо угоди з оздоровчими комплексами в Одеській, Миколаївській областях, коли бачимо, що без допомоги Ріната Ахметова питання не вирішиться, а під загрозою виселення опиняються ті, хто в нашому фокусі, - це мами з дітьми, літні люди, інваліди. Тобто, найбільш незахищені. Саме тому, вивчивши всю інформацію, отриману від «Морської хвилі», ми прийняли рішення підтримати. Таке завдання нам спочатку поставив і засновник фонду - Рінат Ахметов - надавати допомогу землякам, які її потребують».

Нагадуємо, що Гуманітарний штаб «Допоможемо» при фонді Ріната Ахметова працює за чотирма основними напрямами: евакуація із зони військових дій дітей, дітей-сиріт, багатодітних матерів, інвалідів і важких хворих, літніх людей; розміщення переселенців на базах, у санаторіях і таборах поза зоною військових дій; надання гуманітарної допомоги тим, хто залишився на місцях і хто покинув зону АТО; адресна допомога, зокрема неповнолітнім дітям, які втратили батьків під час бойових дій.

Всього фондом Ріната Ахметова станом на 11 серпня евакуйовано 14 357 осіб, із них 6 781 дитина.

 

 

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 17.07.2018
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
1441 днів 11 год. 21 хв. 52 сек.
видано
12 099 652
продуктових наборів
з них
11 223 494
дорослих наборів і
876 158
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00