Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

ТОП-новини тижня: Акція «Рінат Ахметов – дітям!» – 17 років доброї традиції, в січні 2018 року волонтери Штабу доставлять продукти для 26 населених пунктів, Фонд Ріната Ахметова очолив рейтинг приватних благодійних організацій України

24.12.2017

Цього тижня, 18-24 грудня, найактуальнішими новинами нашого сайту стали такі теми:

Переселенцю: Як підтвердити факт звільнення з роботи для виплати пенсії

Особи, переміщені з тимчасово непідконтрольної українській владі території України й зони бойових дій, не завжди мають можливість надати трудову книжку із записами про звільнення з роботи.

Фонд Ріната Ахметова очолив рейтинг приватних благодійних організацій України

Видання «Деловая столица» опублікувало рейтинг приватних благодійних фондів України. Топ-5 у 2017 році очолив Фонд Ріната Ахметова. Це найбільша приватна благодійна ініціатива в Україні.

Акція «Рінат Ахметов – дітям!»: 17 років доброї традиції

Щорічно напередодні Дня святого Миколая і напередодні новорічних свят Рінат Ахметов робить подарунки дітям. Добра справа, ініційована президентом футбольного клубу «Шахтар» в 2001 році, згодом перетворилася у масштабну благодійну акцію.

«Ліки дітям»: як отримати допомогу?

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова видав тяжкохворим дітям Донбасу 3 460 наборів медикаментів. Їх отримала 1 271 дитина. Серед одержувачів допомоги 12-річний Денис із Горлівки та 12-річна Анжеліка з Донецька.

2017: підсумки, що вимірюються життями. БЛОГ Олександра Вишнякова, директора Гуманітарного штабу Ріната Ахметова

Грудень – час підбиття підсумків. Комерційні структури підбивають їх у гривнях і доларах, промислові підприємства – в тоннах виробленої продукції. У Гуманітарного штабу Ріната Ахметова своя, найважливіша статистика, – врятовані життя.

Як прийняти спадщину в зоні АТО?

Якщо останнім місцем проживання спадкодавця є населений пункт, розташований на тимчасово непідконтрольній території, або якщо основний масив спадщини розташований там, спадкоємець може звертатися до будь-якого нотаріуса (державного або приватного) у будь-якому населеному пункті на підконтрольній території України.

ПОРАДА ЮРИСТА: Що дає переселенцю довідка про поставлення на облік внутрішньо переміщеної особи?

Держава веде облік внутрішньо переміщених осіб, для чого Мінсоцполітики веде Єдину інформаційну базу даних про внутрішньо переміщених осіб, куди вносяться дані про переселенців під час їхнього поставлення на облік. Про поставлення на облік переселенцю видається довідка.

У січні мобільні бригади Гуманітарного штабу доставлять приблизно 6 тисяч наборів виживання у «сіру зону»

У січні 2018 року мобільні бригади Гуманітарного штабу Ріната Ахметова доставлять продукти для 26 населених пунктів Донбасу, які найсильніше постраждали від війни.

Акція «Рінат Ахметов – дітям!»: за останні три роки 500 тисяч дітей отримали святкові подарунки

Лише за останні три роки більш ніж півмільйона дітей отримали подарунки від Ріната Ахметова, не стали винятком і маленькі жителі Донецької області. Загалом цього року подарунки від Ріната Ахметова отримають 100 тисяч дітей, зокрема 6000 дітей-сиріт – вихованців інтернатів та дитячих будинків сімейного типу.

ПОРАДА ЮРИСТА: Чи можуть відмовити у видаванні перепустки для перетину лінії розмежування?

Так, згідно з Тимчасовим порядком, в'їзд на неконтрольовану територію і виїзд з неї фізичних осіб є можливим за умови пред'явлення двох документів: будь-якого документа, що посвідчує особу, та дозволу фізичній особі (перепустки).

ПОРАДА ПСИХОЛОГА: Новорічні ритуали

Новорічні свята – одні з найбільш очікуваних нашими дітьми, чарівний час. Чи є у вашій родині новорічні традиції, сімейні ритуали, звичаї, крім звичного прикрашання ялинки? Якщо немає, то саме час почати.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 21.06.2018
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
1415 днів 19 год. 50 хв. 38 сек.
видано
12 080 297
продуктових наборів
з них
11 204 994
дорослих наборів і
875 303
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00