Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

ТОП-новини тижня: графік виїзду мобільних бригад у вересні, нюанси оформлення пенсії для переселенців, отримання та відновлення соціальних виплат

03.09.2017

Цього тижня, 28 серпня — 3 вересня, найактуальнішими на нашому сайті стали такі теми:

Документи загублені або залишилися на непідконтрольній території. Як оформити пенсію?

Переселенцям призначають пенсію на загальних підставах, однак їхній статус може створити певні труднощі. Зокрема, вони не можуть навіть вибрати собі банк, у якому хочуть отримувати виплати. Це може бути тільки «Ощадбанк». Також суттєвою проблемою може стати брак необхідного пакету документів для оформлення пенсії, але це питання можна вирішити, передає «Радіо Свобода».

Допомога на поховання та отримання пенсії померлого: нюанси для переселенців

Чи необхідна жителям Донбасу реєстрація як переселенця для отримання допомоги на поховання та недоотриманої пенсії, роз’яснило Головне управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області.

«Мирне літо — 2017»: яким воно було для дітей Донбасу?

Три роки поспіль Гуманітарний штаб Ріната Ахметова реалізує проект «Мирне літо — дітям Донбасу». Для сотень хлопчиків і дівчаток, що живуть на Донбасі й побачили жахи війни на власні очі, це стало єдиною можливістю оздоровитися, пройти реабілітацію й подолати «травму війни».

До уваги переселенців: перелік документів, необхідних для відкриття банківського рахунку

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України опублікувало перелік документів, необхідних для відкриття банками рахунків фізичним особам, які зареєстровані в Донецькій і Луганській областях, АР Крим та м. Севастополі, але перемістилися на підконтрольну частину України. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Що важливо вашій дитині отримати в сім’ї? ОНЛАЙН-ТЕСТ

Психологічна служба Гуманітарного штабу Ріната Ахметова запустила новий онлайн-тест. Питальник допоможе батькам зрозуміти потреби дитини й поліпшити з нею стосунки.

Отримання і відновлення соціальних виплат. Пам’ятка переселенця

Як повідомляє «Остров», маріупольська міськрада поширила пам’ятку щодо відновлення соціальних виплат у разі відсутності фізичної ідентифікації через «Ощадбанк» для внутрішньо переміщених осіб. Пам’ятка опублікована на офіційному сайті міськради.

Ноутбуки до першого вересня для великої родини Зарецьких

Напередодні Дня знань працівники Фонду Ріната Ахметова відвідали дитячий будинок сімейного типу в Запоріжжі, де проживає велика і дружна сім’я Зарецьких. Приїхали не з порожніми руками — дітям подарували ноутбуки, необхідні для навчання. Цій неординарній сім’ї Фонд допомагає вже не перший рік, підтримуючи з Зарецьких теплі та дружні взаємини. Допомога надається в межах програми «Сирітству — ні!», яка реалізується вже 9 років, даючи можливість тисячам дітей знайти сім’ю й любов близьких.

Графік виїздів мобільних бригад у вересні: жителі прифронтової зони отримають продуктові набори виживання

У вересні мобільні бригади Штабу Ріната Ахметова відвідають 23 населені пункти в «сірій зоні». Волонтери доставлять продукти в села й селища, які найсильніше постраждали від війни. Тут не працюють магазини й аптеки, постійні проблеми з електрикою, зв’язком і водопостачанням. Людям, що живуть у таких умовах, Гуманітарний штаб допомагає безперервно, вже протягом трьох років.

Як студенту-переселенцю отримати соціальну стипендію

Студенти-переселенці мають право на отримання соціальної стипендії. Про це нагадує юрист Всеукраїнського благодійного фонду «Горєніє» Яна Піявська.

Оформлення паспорта: якщо в переселенця вимагають додаткові документи

На сьогодні видавання паспортів, у тому числі і внутрішньо переміщеним особам, регулюється порядком постанови № 152 Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 року, який не говорить про те, що внутрішньо переміщені особи мають подавати якісь додаткові документи. Вимога будь-яких додаткових документів є порушенням прав даних осіб.

Переселенцю: Як підтвердити факт звільнення з роботи для виплати пенсії

Особи, переміщені з тимчасово не підконтрольної українській владі території України й районів проведення антитерористичної операції (АТО), не завжди мають можливість надати трудову книжку із записами про звільнення з роботи в період проведення АТО. Як діяти в цій ситуації пенсіонерам, роз’яснило Головне управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 20.06.2018
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
1414 днів 7 год. 18 хв. 29 сек.
видано
12 080 297
продуктових наборів
з них
11 204 994
дорослих наборів і
875 303
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00