Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

ТОП-новини тижня: пільговий трудовий стаж для пенсії, ліки дітям, видалення пропуску з реєстру, порядок призначення пенсії без довідки ВПО, дитячий відпочинок, стипендія для студентів із Донбасу і 12 років Фонду Ріната Ахметова

16.07.2017

Цього тижня, 10–16 липня, найактуальнішими новинами нашого сайту стали такі теми:

Пільговий трудовий стаж для пенсії: як підтвердити переселенцям?

Трудовий (пенсійний, страховий) стаж є найважливішим чинником під час призначення пенсії. Від його розміру залежить право людини на той чи інший вид пенсії, а також сума пенсійних виплат. Як підтвердити пільговий пенсійний стаж для працівників, зайнятих на підземних роботах, на роботах з особливо важкими умовами праці? Далі.

Ліки дітям: як отримати допомогу?

2 948 наборів спеціальних медикаментів отримали діти з Донбасу, які страждають важкими хронічними захворюваннями. Медичні препарати надав Гуманітарний штаб Ріната Ахметова в межах проекту «Ліки дітям». Далі.

Спека на КПВВ: як підготуватися до поїздки через лінію дотику?

На Донбасі знову високі температури. А це означає, що перетинати лінію зіткнення стає складніше й небезпечніше. Про те, як підготуватися до поїздки через блокпости, розповів Владислав Денисенко, менеджер програм і проектів Гуманітарного штабу Ріната Ахметова, лікар-пульмонолог, фтизіатр. Далі.

Як видалити перепустку із реєстру дозволів?

Юрист Всеукраїнського благодійного фонду «Горєніє» Яна Піявська пояснила, як на практиці видалити інформацію з реєстру і продовжити перепустку. Далі.

Переселенець змінив прописку: порядок призначення пенсій без довідки ВПО

Юристи Донбас СОС роз’яснили порядок призначення пенсій переселенцям у тих випадках, коли людина раніше отримувала пенсію за довідкою внутрішньо переміщеної особи (ВПО), але далі зареєструвала місце проживання (змінила прописку) у паспорті на підконтрольній території України, і бажає отримувати пенсію як житель цієї адміністративно-територіальної одиниці. Далі.

200 дітей із Донбасу приїхали на відпочинок у Святогірськ

Для дітей із Донбасу у Святогірську відкрилася перша зміна дитячого оздоровчого табору «Сонячний». Більшість із дітей, які прибули до табору, живуть на непідконтрольній території і в «сірій зоні». Можливість відпочити вони отримали завдяки проекту «Мирне літо – дітям Донбасу» Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. Далі.

Студентам-переселенцям призначають соцстипендію, попри успішність

Соціальна стипендія студентам-переселенцям має виплачуватися, попри його успішність у навчанні. Таке роз’яснення надало Міністерство освіти й науки (МОН) у відповідь на запит БФ «Право на захист». Далі.

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 20.06.2018
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
1414 днів 7 год. 30 хв. 1 сек.
видано
12 080 297
продуктових наборів
з них
11 204 994
дорослих наборів і
875 303
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00