Гаряча лінія:
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00

Пресс-центр

Новости

Пенсіонери повинні відкрити рахунок в Ощадбанку до 1 липня

25.06.2016

Фото с сайта ru.golos.ua

З 1 липня 2016 виплата всіх пенсій переселенцям зі Сходу і Криму буде здійснюватися виключно через відділення Ощадбанку. Це означає, що ті, хто отримував пенсії через інші банки, зобов’язані відкрити рахунки Ощадбанку. Про це пише Крим SOS.

До 1 липня пенсіонери-переселенці повинні звернутися до відділення Державного ощадного банку України для призначення або продовження отримання пенсій із пакетом документів:

  • паспорт;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • пенсійне посвідчення;
  • довідка про узяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

У відділенні банку необхідно заповнити заяву про відкриття рахунку, укласти договір і отримати відповідну платіжну картку.

Повідомити відповідному територіальному відділенню Пенсійного фонду, де обслуговується пенсіонер про реквізити відкритого пенсійного рахунку.

УВАГА! Пенсіонерам, які цього не зроблять до 1 липня 2016 року, пенсійні виплати будуть зупинені до дати звернення.

Пізніше, з 1 серпня 2016 року, Ощадбанк буде здійснювати обмін наявних платіжних карток на платіжні картки, які одночасно є електронним пенсійним посвідченням (згідно з Постановою ПФ). Така процедура передбачена для всіх пенсіонерів-переселенців.

Для отримання такого пенсійного посвідчення пенсіонеру треба буде надати особисто або через законного представника (опікуна, піклувальника) до територіального управління Пенсійного фонду:

  • довідку з Ощадбанку про відкриття рахунку;
  • заяву на виготовлення електронного пенсійного посвідчення, що одночасно є платіжною карткою;
  • пенсійне посвідчення;
  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • фотографію 3х2,5см.

Оформлення електронних пенсійних посвідчень для пенсіонерів з особливими потребами проводиться працівниками Пенсійного фонду за місцем їх перебування. Для цього необхідно зателефонувати в управління, де вони перебувають на обліку, і повідомити адресу свого місцезнаходження.

Пізніше Ощадбанк обіцяє опублікувати докладні кроки, які необхідно буде здійснити для отримання та обміну наявних платіжних карток на електронні пенсійні посвідчення.

Виготовлення електронного посвідчення буде здійснюватися протягом 30 робочих днів із дня прийняття заяви на виготовлення.

Нові пенсійні картки будуть містити графічну й електронну інформацію про власника і його електронний цифровий підпис. Термін дії картки, відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 14.03.2016 № 167, має становити до трьох років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта в установах Ощадбанку перші два рази кожні шість місяців, надалі – кожні 12 місяців. Після закінчення терміну дії картки її будуть перевипускати за кошт банку.

Важливо! У разі відсутності проходження фізичної ідентифікації одержувачів пенсій Ощадбанк зупиняє видаткові операції за поточним рахунком до моменту звернення клієнта.

ДЖЕРЕЛО

Поділитися новиною: Наверх Головна
Статистика на 22.06.2018
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
1415 днів 23 год. 26 хв. 9 сек.
видано
12 080 297
продуктових наборів
з них
11 204 994
дорослих наборів і
875 303
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001 Пн-Пт, з 9.00 до 18.00