Гаряча лінія:
0800 509 001

Дітям

У фокусі роботи Гуманітарного штабу Ріната Ахметова – допомога дітям. З серпня 2014 року Штаб допомагає дітям Донбасу за кількома напрямками роботи: доставка й видача продуктових наборів, допомога медикаментами, психологічна допомога.

ДИТЯЧІ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ

Дітям від 0 до 35 місяців видають набори продуктів, які відповідають потребам перших років життя дитини. Так, для дітей від 0 до 11 місяців пропонують 2 види продуктових наборів: набір для підтримки матері, яка годує груддю, або набір дитячих сумішей (для штучного вигодовування). Діти віком від 12 до 35 місяців поступово переходять на доросле харчування й отримують відповідні продуктові набори. Дізнатися докладніше.

НЕВІДКЛАДНЕ ЛІКУВАННЯ

Гуманітарний штаб надає дітям адресну медичну допомогу для проведення невідкладних операцій і невідкладного лікування. Наприклад, важкі захворювання, поранення внаслідок АТО, протезування тощо. 

ЛІКИ ДІТЯМ

Гуманітарний штаб розпочав системне видавання інсуліну, протисудомних і протиастматичних препаратів усім дітям до 14 років, які проживають на непідконтрольних Україні територіях Донбасу, а також дітям сімей-переселенців, які виїхали на мирні території Донецької та Луганської областей. Кожна дитина Донбасу зможе отримати життєво необхідні медикаменти на 3 місяці вперед.

ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ

Проект спрямований на порятунок дітей із вадами серця. Штаб надає допомогу в проведенні корекційних операцій для закриття вади. Допомогу можуть отримати діти від 0 до 18 років, які проживають у Донецькій, Луганській, Харківській і Запорізькій областях, і належать соціально-незахищених категорій.

СЛУХОПРОТЕЗУВАННЯ ДІТЕЙ

Штаб надає допомогу в слухопротезуванні дітей віком до 5 років із нововиявленою приглухуватістю.

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПОРАНЕНИХ ДІТЕЙ

Це проект, завдяки якій поранені діти з Донецької та Луганської областей можуть пройти курс реабілітаційного лікування у спеціалізованих санаторіях України, а також отримати необхідні засоби технічної та індивідуальної реабілітації.

МИРНЕ ЛІТО — ДІТЯМ ДОНБАСУ

Уже третій рік Гуманітарний штаб Ріната Ахметова реалізує проект «Мирне літо – дітям Донбасу». З 9 липня до 21 серпня 2017 року включно заплановано оздоровити 500 дітей Донбасу в трьох таборах, які розташовані на березі Азовського та Чорного морів, а також у цілющих лісах Святогірськ.

Про те, як діти можуть отримати допомогу Гуманітарного штабу, читайте тут.

Статистика на 23.10.2017
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ
1174 днів 22 год. 29 хв. 2 сек.
видано
11 902 040
продуктових наборів
з них
11 034 307
дорослих наборів і
867 733
наборів для дітей
від 0 до 35 місяців
Останні новини
Читати всі новини
Відео
Фото
КОНТАКТИ
0800 509 001